Haber

Canik Belediyesi Sosyal Yardım Çalışmalarına Devam Ediyor

Samsun Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ise ilçedeki sosyal yardım çalışmalarının devam ettiğini belirterek, “Vatandaşlarımızı tek tek ziyaret ederek gönüllerine ulaşıyoruz.”

Sosyal yardım faaliyetlerini sürdüren Canik Belediyesi, ihtiyaç sahibi, dar gelirli ve engelli vatandaşların ihtiyaçlarını sistematik olarak takip ediyor. Canik Belediyesi ekipleri ilçedeki vatandaşları evlerinde ziyaret ederek gerekli tüm ihtiyaçları hazırlayarak kendilerine ulaştırıyor.

İlçede sosyal yardım faaliyetlerini özellikle akülü ve manuel tekerlekli sandalye, sıcak yemek, alışveriş ve giyim kartı yardımları yaparak sürdüren Canik Belediyesi, ilçedeki ihtiyaç sahibi, dar gelirli ve engelli vatandaşların tüm ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı oluyor.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Kadın, Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’ne bağlı ‘Çat Kapı’ ekiplerinin sahada yoğun çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi. Önder Sandıkçı, “İlçemizde sosyal yardım çalışmalarımızı büyük bir hassasiyetle sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızı tek tek ziyaret ederek gönüllerine ulaşıyoruz. Desteklerle ihtiyaç sahibi, dar gelirli ve engelli vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını düzenli olarak takip ediyoruz. Engelli vatandaşlarımıza akülü araçlar sağlıyoruz. “Biz tekerlekli sandalye ve manuel tekerlekli sandalyelerimizi teslim etmeye devam ederken, Çat Kapı gruplarımız da sahada çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ederek taleplerini alan ekiplerimiz, taleplerle birlikte yaptıkları incelemeler sonucunda belirledikleri her türlü ihtiyacı hazırlayıp vatandaşlarımıza ulaştırmaya devam ediyor.” -SAMSUN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu