Haber

Dünya Şampiyonu milli güreşçiden sponsoruna ziyaret

ANTALYA (İGFA) – CW Güç, sponsor olarak dayanak verdiği Dünya şampiyonu Ulusal Güreşçimiz Yasemin Adar Yiğit’i ağırladı.

Ziyarette konuşan CW Güç İdare Konseyi Lideri Tarık Sarvan, Türkiye’de bayan güreşine öncülük eden Yiğit’in muvaffakiyetleri ile gurur duyduklarını söyledi. Sarvan, Ulusal atletimiz Yasemin Adar Yiğit’e sponsor olmaktan duydukları memnuniyeti söz ederek, “Türkiye’ye adını 2016’da Letonya’nın başkenti Riga’da düzenlenen Avrupa Şampiyonası’nda duyuran Yiğit, ülkemize kadınlarda ilk altın madalyayı kazandırdı. Yasemin Türk kadın güreşinde yeni bir sayfa açtı ve birçok kadına örnek oldu. Dünyanın zirvesinde yer alma başarısı gösteren Yasemin, bizleri gururlandırmaya devam ediyor” dedi.

CW Güç olarak; Yiğit’e dayanak olmaktan gurur duyduklarını lisana getiren Sarvan, ülkemizin bayrağını dünyada dalgalandıran genç atletin her vakit yanında yer almaya ve kendisine her vakit dayanak olmaya devam edeceklerinin altını çizdi.

Başarılarına her geçen gün yenilerini eklediğini belirten Ulusal Güreşçimiz Yasemin Adar Yiğit de, “Kadınlara başarılarımla örnek olduğum için oldukça mutlu ve gururluyum. Kadın güreşine verdikleri destek için CW Enerji Ailesine çok teşekkür ediyorum. CW Enerji her zaman yanımda yer aldı. Destekleriyle Türkiye’de kadın güreşine öncülük etmeye devam edeceğim” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu