Haber

İmamoğlu’ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret! AK Parti’den sert tepki

Türkiye, geçen yıl 6 Şubat’ta “yüzyılın felaketi” olarak nitelendirilen Kahramanmaraş merkezli depremle sarsılmıştı. CHP’ye yakınlığıyla bilinen medya kuruluşları, Önder Erdoğan’ın konuşmasının videosunu kırparak, “AK Parti’de olmadığı için Hatay Belediyesi’ne yardım yapılmadı” diyerek algı operasyonu başlattı.

İMAMOĞLU’NDAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A HAKARET

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu da uygunsuz sözlerle Lider Erdoğan’ı hedef aldı. AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, İmamoğlu’nun sözlerine yanıt verdi.

CHP’li İBB Lideri’nin seçim yaklaşırken öfke kontrolü yaşadığını belirten Kabaktepe, şu ifadeleri kullandı;

İstanbul’u hiçbir zaman gündemine almayan, onu yalnızca siyasi kariyeri için bir basamak olarak gören konuk lider, her fırsatta Cumhurbaşkanımıza hakaret ederek ikramiye alacağını sanıyor!

Seçim yaklaştıkça öfke kontrolü sorunu yaşayan ve agorafobi sorunu yaşayan CHP İBB Lideri, iş ve hizmet üretemediği için yapılan çalışmaları görmezden gelmeye çalışıyor.

Biz sorarız; 20 otobüsün büyük bir bütçeyle hizmet vermesi hangi bilimin konusudur?

İMAMOĞLU NE DEMİŞTİ?

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu katıldığı programda, “Peki ne olacak? Hatay halkı sizden korkup size oy vermek için acele mi edecek? Bu bir tıp meselesi. Manevi olarak incelenmesi lazım. Bu sözler değil” hafife alınması gereken sözler.”

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu