Teknoloji

Microsoft’tan Müjde Perfect Dark Geri Dönüyor

Microsoft, Xbox Games Showcase etkinliği kapsamında Perfect Dark reboot’unun ilk oynanış görüntüleri paylaşıldı. Dört yıl önce ilk sinyalleri verilen bu oyun, sonunda karşımıza çıkıyor ve Joanna Dark’ın yeni macerası Mısır’ın Kahire kentinde geçiyor.

Yeni Perfect Dark Geri Dönüyor

Perfect Dark, The Initiative ve Crystal Dynamics tarafından yaratılan bir yeniden başlatma projesi. Bu yeni oyunda Joanna Dark, geleceğin Kahire’sinde yer alıyor. Xbox Wire’ın baş editörü Joe Skrebels’a göre, geliştirici ekip ilk iki oyundan ilham alarak tamamen yeni bir hikayeye ve evrene imza attı.

Fragmanda görüldüğü kadarıyla, Perfect Dark klasik birinci şahıs gizli ajan macerası olarak geri dönecek. Oyun, tek oyunculu bir deneyim sunarken belirli sayıda görevler içerecek. Bu görevlerde, nasıl ilerleyeceğiniz tamamen oyunculara bağlı. Farklı yollar ve stratejiler kullanarak hedeflerinize ulaşabilme deneyimi yaşanacak.

Ayrıca, oyunda yeni araçlar ve gadget’lar da yer alıyor. Fragmanda NPC seslerini analiz eden ve deepfake oluşturarak dikkat dağıtma veya güvenlik sistemlerini atlatma gibi özelliklerin yer aldığı gadget gösterildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu