Haber

Recep Tayyip Erdoğan bugün nerede miting yapacak? Cumhurbaşkanı bugün saat kaçta ve nerede miting yapacak? Bugün miting var mı?

Recep Tayyip Erdoğan Bugün nerede miting yapacak? Sorusu birçok vatandaş tarafından araştırılmaya devam ediyor. Seçime sayılı günler kala cumhurbaşkanı adayı olarak kamuoyuna seslenecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün hangi il ve ilçede? Cumhurbaşkanı bugün saat kaçta ve nerede miting yapacak? Soruları gündemde kalıyor. Peki, Recep Tayyip Erdoğan bugün nerede miting yapacak? Cumhurbaşkanı bugün saat kaçta ve nerede miting yapacak? Bugün miting var mı?

RECEP TAYYİP ERDOĞAN BUGÜN NEREDE VERECEK?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, oy Doğmadan önceki son mitingini doğup büyüdüğü Kasımpaşa’da yaptı. Erdoğan, kendisini bekleyen kalabalığa hitaben, “Doğup büyüdüğüm Kasımpaşa’yı seviyoruz. Dik duracağız, dik durmayacağız, sandığa gök gürültüsü ile gideceğiz.” Söz konusu.

Bölgedeki kalabalığa seslenen Erdoğan, “Ben gelene kadar yol gümbür gümbür geliyor. Resmi numarayı alın dedim. Resmi numarayı alalım. Resmi numarayı aldım. Şu anda burada 45 bin kişi var. İstanbul’un semtlerinde hemşerilerimizle iki gün boyunca destansı mitingler yaptık.Ben burada doğdum burada büyüdüm.İstanbul’daki maratonumuza dün Barbaros Hayreddin Paşa Camii’nin cuma namazında açılışı ile başladık.İnşallah devam ederiz. Bugün programlarımızı buradan gideceğimiz Ayasofya Camii’nde akşam namazı ile bitiriyoruz.Son mitingimiz için Beyoğlu’nun seçilmemiş olması tesadüf değil.Biliyorsunuz biz ezelden beri Kasımpaşalıyız. çocukluk burada geçti gençliğimiz burada geçti.13-14 yaşlarında Okmeydanı’nda futbol oynadığımız dönemler.Siyasette ilk seçimi Beyoğlu’nda yaptım.İstanbul belediye başkanı olduğumda yine Beyoğlu ile yürüdüm. Okuduğumuz şiirler yüzünden siyaseten yasaklanıp hapse girmemiz Beyoğlu’na yakışan bir tavırdı. Bugün yine ülkemizin tarihi seçimi öncesi Beyoğlu’nun huzurundayız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu