Haber

Süper Loto Sonuçları Açıklandı: 11 Mayıs Perşembe Süper Loto Sonuçları ve Kazanan Numaralar

Haftanın ikinci Muhteşem Loto çekilişi bu akşam gerçekleşti. Çekişmeli kura çekimi gündem maddesi oldu. Şans oyununu sevenlerin yoğun ilgi gösterdiği çekiliş canlı yayınlandı. Şanslıların büyük ikramiyeyi kaptığı Süper Loto’da kazandıran numaralar merak konusu oldu. Sonuçlar Milli Piyango’nun resmi internet sitesinde açıklandı.

Peki, Yüce Loto sonuçları açıklandı mı? İşte 11 Mayıs Perşembe Sayısal Loto sonuçları ve kazandıran numaralar…

Haftanın üç günü gerçekleştirilen Büyük Loto çekilişinde bu hafta ikramiye heyecanı dorukta. Baht oyunu oynayanların ilgi odağı olan çekiliş hakkında araştırmalar sürüyor.

Milli Piyango’nun en çok tercih edilen oyunlarından Yüce Loto’da 11 Mayıs Perşembe günü çekilen şanslı numaralar araştırılıyor.

Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı?

Salı, Perşembe ve Pazar akşamları olmak üzere haftanın üç günü gerçekleşen Süper Loto heyecanı devam ediyor. Şans oyununun vazgeçilmezi Süper Loto saat 21:30’da yapılan canlı yayında yer aldı. Milli Piyango yetkilileri ve noter huzurunda yapılan Harika Loto’da 6 kişi büyük ikramiyeyi evine götürme şansı yakalıyor. 11 Mayıs Süper Loto çekilişinin detaylarına haberimizin sonuçları sayfasından ulaşabilirsiniz.

11 Mayıs Süper Loto Sonuçları Açıklandı!

11 Mayıs Süper Loto’da kazandıran numaralar; 4, 9, 29, 43, 47, 53 oldu.

11 MAYIS MUHTEŞEM ÇİFT SONUÇ SORGU SAYFASI

karaburunajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu