Haber

TOGG’a gücü yetmeyen Meral Akşener’i zor durumda bırakacak sahneler

Cumhurbaşkanlığı uçaklarını satma sözü veren Alâ Partisi Genel Başkanı Meral Akşener, özel uçakla Şanlıurfa’ya gitti.

DÜRÜST OYUNLARIN OYUNLARI BOZULDU
7’li koalisyonun ve terörün siyasi kolu HDP’nin cumhurbaşkanı adayı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi’nin Adıyaman’da düzenlediği iftar programına beraberindekilerle birlikte gitti. koalisyon bileşenleri, Nisan başında özel uçakla.

MİNİBÜS İLE GÖNDERİ YAPTILAR

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ise sosyal medyada “minibüsle yolculuk” görselini paylaşarak “mütevazi” algısı vermeye çalıştı. Sosyal medyadan yaptığı özel paylaşımda, “Millet İttifakımızın Cumhurbaşkanı adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve Genel Başkan Yardımcımız Meral Akşener ile Saadet Partisi’nin Adıyaman’daki iftarına gittik. Adıyaman ne şatafat gördü, ne Mercedes. 14 Mayıs’tan sonra, ihtişam sona erecek!” dedi.

DÜRÜST BALON AÇILDI
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, CHP’nin ‘minibüsle seyahat’ ve ‘tevazu’ algısını çürüterek, “Söz veriyorum. 16 cumhurbaşkanlığı uçağı satacağım. Bu gece (12 Nisan) bindiği bu uçağa bindi. 12 bin dolar, Adıyaman’a gitti, takiyye işte tam da bu!” dedi ve ekledi:

AKŞENER ÖZEL UÇAKLA ŞANLIURFA’YA GELDİ
Kılıçdaroğlu’nun ardından Uygun Parti Genel Başkanı Meral Akşener özel uçak kullandı.

Cumhurbaşkanlığı için özel uçak satma sözü veren millet ittifakı ortaklarından Akşener, Şanlıurfa’daki seçim kampanyasına özel uçakla geldi.

nazilliajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu