Haber

TÜGVA’dan gençlere müjde: Ücretsiz yaz okulu başvuruları başladı

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA), gençlerin yoğun ilgisiyle her yıl düzenlediği Yaz Okulu için başvuruların başladığını duyurdu. 2023 yılında 165 bin öğrencinin katılımıyla büyük bir başarı elde edilen TÜGVA Yaz Okulu’nun, bu yıl da gençlere yaz tatillerini anlamlı kılacak bir deneyim sunması hedefleniyor.

Çeşitli alanlarda, gençlerin gelişimlerine katkı sağlayan Yaz Okulu’nun, 2024 yılında da aynı coşku ve heyecanla sürmesi bekleniyor.

ORTAOKULLU GENÇLER İÇİN ÜCRETSİZ YAZ OKULU FIRSATI

23 Mayıs tarihinde Bağcılar Belediyesi Mahmutbey Stadyumu’nda gençlerin yoğun ilgisi ile Yaz Okulu Lansman programı gerçekleştirildi. Lansman programı ile start verildi ve Yaz Okuluna katılım sağlayacak öğrenciler başvuru için www.tugva.org web sitesine yönlendirildi.

TÜGVA Yaz Okulu; gençlerin kişisel yeteneklerini keşfetmelerine, liderlik becerilerini geliştirmelerine ve sosyal sorumluluk bilinci kazanmalarına yardımcı olacak geniş bir program sunuyor. Yaz boyunca gençlere, değerler eğitimi, atölye çalışmaları, Kuran-ı Kerim eğitimi, kültürel geziler, ilmihal dersleri ve çeşitli sportif aktiviteler gibi birçok etkinlik sunuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu