Renk

Yeni Apple Watch Ultra, çok farklı bir tasarım özelliği ile raflardaki yerini alabilir

Son birkaç haftadır, Apple’ın Apple Watch Ultra’nın yeni bir sürümünü piyasaya sürmeyi planladığına dair söylentiler duyuyoruz. Bu aynı zamanda Cupertino devinin, 49 mm’lik bir kasa, geliştirilmiş GPS sensörü, yeni kaplama ve inanılmaz pil ömrü ile ilk modelin piyasaya sürülmesinden bir yıl sonra, her yıl Watch güncellemelerini sunmayı planladığının bir işareti.

Yeni Apple Watch Ultra sürümü, ayrıca daha hızlı bir işlemci daha koyu bir kaplamaya da sahip olabilir . Bloomberg’den Mark GürmanPower On haber bülteninde bildirildiği gibi, “ Apple geçen yıl daha koyu bir titanyum renk seçeneğini test etti“Ancak” tasarımcılar, görünümü beğenmedikleri için sonunda seçeneği iptal ettiler.

İlgili Makaleler

Ancak Gurman, tasarımcıların daha koyu olan titanyum kaplamayı yeniden iyileştirmek ve iyileştirmek için zamanları olduğu için teorik olarak 2023’te mevcut olabileceğine inanıyor.

İlk Apple Watch Ultra’yı satın alanlar için bu yeni modele geçmek muhtemelen pek mantıklı olmayacaktır. Ancak daha eski Apple Watch serilerini kullananların yanı sıra daha hızlı bir işlemci de ilgilerini çekiyor. ayrıca daha koyu bir renk seçeneği alacaklar.

Apple’ın iPhone Pro modellerindeki paslanmaz çelik çerçeveyi iPhone 15 Pro’daki titanyum çerçeveye değiştireceğine dair raporların olduğu ve beklenen renklerden birinin grafit olduğu düşünüldüğünde, daha koyu kaplamalı bir Apple Watch Ultra’nın bir emsal sunması oldukça mümkün görünüyor. tasarım seçeneği.

Ayrıca bir işin kapsamlı bir güncellemesi veya tasarımı sonrasında yeni bir renk seçeneği sunulması da Apple’dan görmeye alışık olduğumuz bir sunum. Yıllardır 6, 7 ve 8 telefonlarına klasik renkler sunan şirket, yeniden tasarlamadan donanım yükseltmeleriyle tanınan S versiyonu, yeni güzel bir renk seçeneği sunarak kullanıcıların yükseltme yapmasına olanak tanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu