Haber

İSKENDERUN’DA 8 KİŞİNİN KURTARILDIĞI ‘EDA APARTMAN’DA UMUT BEKLEYİN

HATAY’ın İskenderun ilçesinde 8 kişinin yaralı olarak kurtarıldığı 8 katlı Eda Apartmanı’nda bir taraftar arama kurtarma çalışması devam ederken, enkaz kaldırma işlemleri devam ediyor. Apartmanda oturan CHP’nin son seçimde İskenderun Belediye Başkan adayı olan Dr. Yılmaz Şahutoğlu’nun eşi Cavide ile ikizleri Deniz ve Zeynep Şahutoğlu’na henüz ulaşılamadı.

Kahramanmaraş merkezli depremlerin vurduğu Hatay’da arama-kurtarma ve enkaz kaldırma çalışmaları sürüyor. Felaketin 8. gününde İskenderun ilçesinde 15’inci saniyede tamamen yıkılan ‘Eda Apartmanı’nda vatandaşlar enkaz altında kalan yakınlarından mucize kurtuluş bekliyor. Umutlarını yitirmeyen binanın 8 katlı olduğu ve deprem anında binadan 3 kişinin kurtulduğu, arama kurtarma çalışmalarında 8 kişinin de yaralı olarak kurtarıldığı öğrenildi. ‘Mucize kurtuluş’ haberi için Eda Apartmanı’nda ekipler hummalı bir şekilde çalışıyor.

CUMHURBAŞKANI’NIN AİLESİNE ULAŞILAMADI

Öte yandan Eda Apartmanı’nda oturan CHP’nin son seçimde İskenderun Belediye Başkan adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu’nun eşi Cavide ile ikizleri Deniz ve Zeynep Şahutoğlu’na şu an ulaşılamadı. İstanbul’daki kongrede deprem sırasında Dr. Yılmaz Şahutoğlu da ailesinden umutlu haber bekliyor.

digorajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu