Haber

Kılıçdaroğlu’nun standında başörtülü kadınları hedef alan Tuğrul Selmanoğlu’na Örtülü Yanıt!

Arabada bağıran görüntüsüyle tanınan ve daha sonra AK Parti Tanıtım Medyası Birim Başkanı olan Tuğrul Selmanoğlu, Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim kampanyasını yapan başörtülü kadınları “Allah ıslah etsin” sözleriyle hedef gösterdi. Hedef gösterdiği kadınlardan biri de Selmanoğlu’na yanıt verdi.

14 Mayıs’ta yapılacak genel seçimlere çok az bir süre kaldı. Türkiye, ülkenin kaderini belirlemek için günler sonra sandık başına gidecek. Son günlerde seçim çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Birçok ilde hem milletvekili adayları hem de cumhurbaşkanı adayları çalışmalarını sürdürüyor. Maalesef çalışmalar devam ederken sokakta bazı zorluklarla karşılaşılıyor. Kargaşa, küfür, şiddet görüntüleri karşımıza çıkıyor.

Sadece sokakta değil, sosyal medyada da çatışmalar ve maksatlı gösteriler sürüyor. Arabada bağırmasıyla tanınan ve daha sonra AK Parti Tanıtım Medyası Birim Başkanı olan Tuğrul Selmanoğlu nişan eylemlerinden birini yaptı.

Selmanoğlu, Twitter hesabından Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim kampanyasını Necip Fazıl’ın sözleriyle yapan başörtülü kadınları gösterip, ‘Allah ıslah etsin’ dedi. söz konusu.

Bu tepkili paylaşımın ardından fotoğraftaki kadınlardan Beyza, kapakla ilgili Tuğrul Selmanoğlu’na yanıt verdi.

polateli-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu